Ndalet papritur në mes të autostradës dhe ulet në trotuar, ja çfarë bën Linda Morina Linda Morina ka ditur si të fitojë vëmendjen në rrugë dhe nën sytë e kalimtarëve. Ajo është ndalur në mes të autostradës, është ulur në trotuar dhe ka nisur të këndojë një baladë të njohur shqiptare. Siç duket Linda i la këngët me çifteli, apo disset Linda i ka lënë pas dhe i është kthyer baladave.

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 25, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:31

  Oriku-Tomori pamjet

  Panorama
  382 views
 • 0:56

  Oriku-Tomori

  Panorama
  313 views
 • 0:55

  Kjo është gjyshja më seksi në botë ,ekspozon trupin e zhveshur me një fustan rrjetë (VIDEO)

  SHQIPERIA IME
  599 views
 • 0:10

  Shaqiri

  Panorama
  967 views
 • 0:33

  Dy golat e “çmendur” të Shaqirit, komentatori shqiptar ia plas të qarës live

  JOQ Albania
  12.8K views
 • 0:06

  Felaini

  Panorama
  274 views
 • 0:11

  Pamjet kur Shaqiri merr trofeun e Lojtarit të Ndeshjes

  SHQIPERIA IME
  896 views
 • 0:51

  Asist i Kaçes

  Panorama
  4.6K views
 • 0:15

  Shaqiri i bën gropën Mancesterit, shënon dopietë dhe i jep 3 pikë Liverpoolit

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 2:41

  I pa prekur për 4,400 vite, zbulohet një tjetër varr misterioz në Egjipt

  JOQ Albania
  387 views
 • 0:51

  Porosit fruta në internet, ky është papagalli që ka rënë në dashuri me Alexa-n

  JOQ Albania
  224 views