Ndërkohë që po bëhet gati në emisionin me Ermalin, Bleona zhvishet dhe nxjerr gjoksin

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 24, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Goli i Kasemiros

  Panorama
  257 views
 • 0:12

  Goli i dyte i Zhoao Feliks

  Panorama
  134 views
 • 0:12

  Goli i Karim Benzema

  Panorama
  196 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Portos

  Panorama
  59 views
 • 0:14

  Goli i dyte i Mançester Sitit ndaj Marsejës

  Panorama
  51 views
 • 0:18

  Goli i Zhoao Feliks ndaj Salcburg

  Panorama
  131 views
 • 0:15

  Goli i dyte i Duvan Zapata ndaj Ajaks

  Panorama
  106 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Turam ndaj Realit

  Panorama
  192 views
 • 0:15

  Goli i mesfushorit Jota me Liverpulin

  Panorama
  95 views
 • 0:16

  Goli i Duvan Zapatës, Atalanta-Ajaks

  Panorama
  115 views
 • 0:17

  Goli i Mergim Berishes ndaj Atletiko Madrid

  Panorama
  216 views
 • 0:10

  Goli i barazimit te Salcburgut ndaj Atletiko Madrid

  Panorama
  181 views
 • 0:17

  Goli i dyte i Ajaksit ndaj Atalantes

  Panorama
  199 views
 • 0:9

  Goli i Turam kundër Realit

  Panorama
  347 views
 • 0:18

  Goli i Tadic me penallti

  Panorama
  152 views