Babai më i mirë në botë, mënyra e edukimit të vajzës është për t’u marrë shembull

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 23, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:31

  “Përçmimi ndaj policëve është i neveritshëm!”- Ervin Salianji reagon pas deklaratave të Lleshajt: I ke parë kolegët e tu si vegla për t’i përdorur

  Panorama
  71 views
 • 0:25

  “Deklarata u nxor nga konteksti”- Bardhi i përgjigjet Ramës: Është reflektim i situatës ku e ke zhytur vendin, vetëm për...

  Panorama
  48 views
 • 1:43

  E veçantë/ Vë jetën në rrezik për t’i propozuar për martesë, shikoni reagimin e të dashurës

  JOQ Albania
  717 views
 • 7:13

  Pamjet e frikshme te termetit ne Turqi/ Rruget mbushen me uje, 100-dra qytetare nen rrenoja

  Panorama
  49 views
 • 0:14

  Duartrokitje dhe brohoritje/ Momentet emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrënojat në Izmir

  Panorama
  3.1K views
 • 0:38

  Djali i shpeton lekundjeve te termetit ne Turqi

  News31
  72 views
 • 0:20

  Termeti ne Truqi, shembet pallati

  News31
  84 views
 • 0:06

  Termeti ne Turqi, lekundet pallati

  News31
  96 views
 • 0:27

  Tërmeti i fuqishëm në Turqi, lëkundjet u ndien deri në Athinë. Eksperti: Pritet cunam i dytë

  Panorama
  4.3K views
 • 0:28

  Tërmeti në Turqi/ Njerëzit ulërasin në rrugë të tmerruar, shkatërrime të shumta dhe dëme kolosale

  JOQ Albania
  6.8K views
 • 0:20

  Pamje të frikshme/ Shikoni momentet kur tërmeti shemb një pallat në Izmir, një djalë ndien lëkundjen, nis të bërtasë dhe...

  Panorama
  7.8K views
 • 0:38

  Tmerri i termetit në Turqi, shikoni sa kohe zgjati lekundja sizmike

  Panorama
  6.4K views
 • 2:36

  Tërmet i fuqishëm në Turqi, lëkundjet janë ndjerë deri në Athinë. Ja sa ishte magnituda (SHIKONI PAMJET)

  Panorama
  4.2K views
 • 0:05

  Goli i Kuros

  Panorama
  303 views
 • 3:22

  Gruaja humb çdo kontakt me burrin e shtruar tek Infektivi: Nuk ma hap njeri telefonin, është bërë si burg

  JOQ Albania
  377 views