Polici i vendos gjobë për bllokim rruge, kuksiani e kërcënon

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 23, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  135 views
 • 0:16

  Goli i Favlli

  Panorama
  229 views
 • 0:17

  Goli i anuluar i Moratës

  Panorama
  297 views
 • 1:57

  “Shëndetësia, dështim i Ramës”/ PD publikon videon: E vërteta e qytetarit që humbi jetën duke kërkuar një...

  Panorama
  211 views
 • 2:9

  Penalltia e pritur nga Koliçi dhe goli i Prognit

  Panorama
  179 views
 • 0:42

  Supergoli i Gripshit me Ballkanin

  Panorama
  435 views
 • 0:22

  Uolves-Njukastëll 1-1 (Golat)

  Panorama
  154 views
 • 0:15

  Ndërhyrje kung fu në organin gjenital

  Panorama
  239 views
 • 0:31

  Asisti dhe goli i dytë personal i Bernard Berishës

  Panorama
  455 views
 • 0:18

  Goli i Bernerd Berishës me Akhmat Groznin

  Panorama
  379 views
 • 0:46

  Vitese-PSV 2-1 (Broja titullar)

  Panorama
  277 views
 • 0:42

  Debutimi i Dean Licos te Askoli

  Panorama
  952 views
 • 0:44

  Benevento Napoli 1-2

  Panorama
  31 views
 • 0:17

  Konte e zevendesoi, Lautaro terbohet

  Panorama
  927 views
 • 0:07

  Abazaj gol

  Panorama
  853 views