Koalicion me LSI? Po Berisha do jetë jetë sërish deputet? Përgjigjet Basha |VIDEO

NOA
0 views
Published on Sep 23, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:49

  Çmendet gruaja, kollitet qëllimisht mbi pasagjerët: Uroj të vdisni të gjithë!

  JOQ Albania
  81 views
 • 1:11

  E “dëbuan” nga avioni se nuk pranonte të mbante maskë, gruaja që u kollitej pasagjerëve në fytyrë: Shpresoj të vdisni

  Panorama
  1 views
 • 2:34

  Shkoi për të pastruar garazhin, pitoni gjigant iu mbështoll rreth këmbës

  NOA
  77 views
 • 1:26

  Përballja me Partizanin e Beogradit para 3 viteve, te Skënderbeu bëhen nostalgjikë. Kur Jashanica vlerësohej nga UEFA...

  Panorama
  427 views
 • 0:08

  PAMJE TË RËNDA/ I shtrirë në rrugë dhe i mbuluar me gjak, përplaset për vdekje i moshuari! Shoferi largohet

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 0:08

  INSTA_76

  JOQ Albania
  1 views
 • 1:13

  Manastirliu publikon videomesazhin e prof. Kalos

  Panorama
  37 views
 • 0:07

  Ekskluzive/Aksident në Tiranë, makina përplas vajzën 8-vjeçare, ende nuk dihet gjendja e saj

  JOQ Albania
  38 views
 • 0:46

  Higuain “çmendet” në MLS, kamerat në fundin e ndeshjes e nxjerrin zbuluar

  Panorama
  264 views
 • 1:32

  Policët gjobisin qyetarët brenda makinës, drejtuesi i mjetit: Të dy jemi me maska, s’e kuptoj çfarë maske duan?!

  JOQ Albania
  49 views
 • 0:33

  Portieri “kasap” në Premier League, para dy vitesh dëmtoi njësoj edhe yllin e Tottenhamit

  JOQ Albania
  179 views
 • 0:14

  Enca publikon pamjet nga festa gjigante e 25-vjetorit të lindjes

  Panorama
  630 views
 • 0:10

  Feston sot 25-vjetorin e lindjes, Enca publikon pamjet nga festa gjigante

  Panorama
  629 views
 • 0:17

  januzaj gol

  Panorama
  234 views
 • 0:23

  Lali Zdromsi 'lë në harresë' rrugët e Tiaranës, qytetari: Kemi frikë të kalojmë, se theyn këmbët!

  JOQ Albania
  32 views