Mamaqi fton Ramën dhe Berishën për një përqafim, ja si reagon ish-kryeministri |VIDEO

NOA
0 views
Published on Sep 21, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:36

  Tërmeti i fortë shkund Islandën, deputetët në parlament frikësohen nga tronditjet

  JOQ Albania
  247 views
 • 0:22

  Tërmeti i fortë shkund Islandën, deputetët në parlament frikësohen nga tronditjet

  JOQ Albania
  290 views
 • 0:15

  Ekskluzive/ Aksident i rëndë në Yzberisht, motori përplas për vdekje 70-vjeçaren

  JOQ Albania
  5.5K views
 • 1:16

  Policia hungareze sekuestron një sasi të madhe droge brenda specave të nisur nga Kosova

  Panorama
  267 views
 • 0:10

  Nuk respektuan masat mbrojtëse kundër COVID-19, pronarët e lokaleve të natës zhvendosin klientët nëpër bodrume

  GlobNews
  6 views
 • 0:11

  imobile gol

  Panorama
  558 views
 • 0:19

  Goli i Morates

  Panorama
  710 views
 • 0:03

  Sherr për motive banale mes 17-vjeçareve, qytetari: U zunë për të dashurit!

  JOQ Albania
  27.4K views
 • 0:03

  Sherr për motive banale mes 17-vjeçareve, qytetari: U zunë për të dashurit!

  JOQ Albania
  16 views
 • 2:50

  I infektuar me koronavirus, ndjek dasmën e djalit nga dritarja e spitalit

  NOA
  71 views
 • 1:00

  “Uroj që të vdisni të gjithë”, pasagjerja në avion kullitet përpara të tjerëve

  NOA
  72 views
 • 0:43

  “Lëkët duhet të shkojnë për shqiptarët”- Basha akuzon Ramën: Ka çuar në kolaps shëndetësinë. Ja propozimet e PD

  Panorama
  2 views
 • 3:10

  Prekëse/ Vuante nga kanceri në tru, i riu martohet 30 orë para se të ndërrojë jetë

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:21

  Kushte skandaloze në Spitalin e Gjirokastrës, pacienti filmohet duke mbajtur vetë serumin në dorë

  JOQ Albania
  330 views
 • 0:25

  Reagimi i Bruno Fernandes

  Panorama
  246 views