Tifozët e Arsenalit i këndojnë Granit Xhakës

NOA
0 views
Published on Sep 21, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:04

  Pritja perfekte e Nojerit

  Panorama
  2 views
 • 1:17

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  166 views
 • 2:04

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  227 views
 • 0:52

  Shoqërohet ‘krimineli’ i radhës! Policia fut me forcë në makinë të riun, qytetarët: Ishte pa maskë!

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:13

  Këngëtarja e njohur konfirmon ndarjen nga aktori në mënyrën më të pazakontë! Publikon videon duke bërë “twerk”

  Panorama
  171 views
 • 1:07

  PD i përgjigjet Ramës: I vetmi “investim” për kuksianët këto 7 vjet ka qenë trau me pagesë në Rrugën e Kombit

  Panorama
  41 views
 • 1:04

  Aeroporti i Kukësit, Rama nxjerr pamjet nga kantieri një ditë pasi...(video)

  Panorama
  305 views
 • 1:04

  ‘Golfi’ humb kontrollin dhe del nga rruga në autostradën Tiranë-Durrës, shoferja ende brenda makinës

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 2:00

  Altin Goxhaj tall policët: Nuk mbaj maskë, është shkelje e të drejtave, më vini gjobën se s’kam kohë!

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:12

  lukaku goli i dyte

  Panorama
  496 views
 • 0:06

  goli dyte mynshenglabah

  Panorama
  504 views
 • 0:19

  mynshenglabah gol

  Panorama
  327 views
 • 0:19

  LUKAKU GOL

  Panorama
  470 views
 • 0:20

  bajerni goli i dyte

  Panorama
  687 views