Bën të pamundurën për të kapur tufën e lules që hedh nusja, por e pëson keq

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 21, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:31

  Pergjimi 9

  Panorama
  0 views
 • 4:00

  Përgjimi 3_ Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë

  Panorama
  0 views
 • 4:00

  Tjetër video nga "Bild". Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë

  NOA
  0 views
 • 1:42

  Përgjimi 4- 'I ke q... nënën', Gjiknuri i kënaqur me punën e Lalës

  Panorama
  0 views
 • 4:00

  Përgjimi 3/ Ish-ministri Tahiri, falenderon shefin e policisë

  NOA
  12 views
 • 0:11

  tunasejdi tu kcy

  InfoKosova
  0 views
 • 3:40

  Pergjimi 1/ Gjiknuri komplimenton shefin e policise

  JOQ Albania
  117 views
 • 1:42

  “Bild” publikon përgjime të reja, në biseda ish-ministri Damian Gjiknuri me Ymer Lalën

  NOA
  27 views
 • 3:40

  IGjAtmE1bemBYIHBsxUI_19_7f16ef27deeae621e4731734085e7d50_video_360p_converted

  NOA
  29 views
 • 0:25

  Njihuni me gruan që i rritet gjoksi në mënyrë të pakontrolluar, mister shkaqet

  NOA
  92 views
 • 0:13

  Britania goditet nga mijëra rrufe brenda natës, publikohen pamjet e rralla

  NOA
  29 views
 • 0:05

  Aksidenti në Fushë-Kosovë lëndohen tre persona

  InfoKosova
  10 views
 • 1:03

  Veliaj mungon ne ceremonine e diplomimit

  JOQ Albania
  235 views
 • 0:28

  Ana dhe Arta Kabashi

  InfoKosova
  65 views