Përplasje spektakolare e helikopteri ushtarak grek në det

Jeta osh qef
0 views
Published on Sep 20, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:51

  I verbri prek Toni Krosin

  Panorama
  19 views
 • 0:52

  Pamje llahtari, përgjaken brigjet e Atlantikut

  Jeta osh qef
  916 views
 • 1:07

  “Ky është një UFO”, burri filmon objektin e çuditshëm mbi liqen

  Jeta osh qef
  61 views
 • 0:12

  Rama tek berberi

  Panorama
  677 views
 • 0:50

  Jorginho and his mum

  Panorama
  30 views
 • 0:10

  Rama publikon videon e cuditshme, duke qethur floket dhe nje bisede interesante me berberin

  Jeta osh qef
  3.4K views
 • 1:45

  Rrahje e tmerrshme në Durrës, publikohen pamjet

  InfoKosova
  215 views
 • 0:9

  Adoleshenti goditet nga rrufeje, e shpëton sendi që mbante në dorë

  NOA
  139 views
 • 0:05

  Treni po afrohej, i riu tenton të vrasë të dashurën duke e hedhur tek shinat

  InfoKosova
  112 views
 • 0:05

  Treni po afrohej, i riu tenton të vrasë të dashurën duke e hedhur tek shinat

  Jeta osh qef
  419 views
 • 0:20

  gol bullgaria 5

  Panorama
  122 views
 • 0:19

  gol bullgaria 4

  Panorama
  91 views
 • 0:27

  gol bullgaria 3

  Panorama
  56 views
 • 0:43

  gol bullgaria 2

  Panorama
  81 views
 • 0:24

  Flet shoferi që ndaloi kamionin në urë: S’e di si jam gjallë, ju tregoj tmerrin

  Jeta osh qef
  18 views