Flet për herë të parë Hoxha Elvis Naçi: Ja si më futi në kurth emisioni "Top show"

JOQ Albania
1 views
Published on Sep 20, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Perplasje fizike ne Hell's Kitchen e Renato Mekollit

  News31
  0 views
 • 0:31

  “Përçmimi ndaj policëve është i neveritshëm!”- Ervin Salianji reagon pas deklaratave të Lleshajt: I ke parë kolegët e tu si vegla për t’i përdorur

  Panorama
  83 views
 • 0:25

  “Deklarata u nxor nga konteksti”- Bardhi i përgjigjet Ramës: Është reflektim i situatës ku e ke zhytur vendin, vetëm për...

  Panorama
  52 views
 • 1:43

  E veçantë/ Vë jetën në rrezik për t’i propozuar për martesë, shikoni reagimin e të dashurës

  JOQ Albania
  775 views
 • 7:13

  Pamjet e frikshme te termetit ne Turqi/ Rruget mbushen me uje, 100-dra qytetare nen rrenoja

  Panorama
  49 views
 • 0:14

  Duartrokitje dhe brohoritje/ Momentet emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrënojat në Izmir

  Panorama
  3.2K views
 • 0:38

  Djali i shpeton lekundjeve te termetit ne Turqi

  News31
  72 views
 • 0:20

  Termeti ne Truqi, shembet pallati

  News31
  87 views
 • 0:06

  Termeti ne Turqi, lekundet pallati

  News31
  101 views
 • 0:27

  Tërmeti i fuqishëm në Turqi, lëkundjet u ndien deri në Athinë. Eksperti: Pritet cunam i dytë

  Panorama
  4.4K views
 • 0:28

  Tërmeti në Turqi/ Njerëzit ulërasin në rrugë të tmerruar, shkatërrime të shumta dhe dëme kolosale

  JOQ Albania
  7.0K views
 • 0:20

  Pamje të frikshme/ Shikoni momentet kur tërmeti shemb një pallat në Izmir, një djalë ndien lëkundjen, nis të bërtasë dhe...

  Panorama
  8.0K views
 • 0:38

  Tmerri i termetit në Turqi, shikoni sa kohe zgjati lekundja sizmike

  Panorama
  6.6K views
 • 2:36

  Tërmet i fuqishëm në Turqi, lëkundjet janë ndjerë deri në Athinë. Ja sa ishte magnituda (SHIKONI PAMJET)

  Panorama
  4.3K views
 • 0:05

  Goli i Kuros

  Panorama
  303 views