Video e mrekullueshme nga Vlora: Qielli duket sikur po na pushtojnë alienët

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 19, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Nga mesi i fushës, futbollisti anglez shënon golin e javës në Europa League

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:08

  Aurela Hoxha “çmend” rrjetin, shfaqet seksi dhe shumë provokuese teksa pozon për markën me famë botërore

  Panorama
  0 views
 • 0:05

  Makina e shkatërruar plotësisht! 30-vjeçari nga Durrësi humbi jetën pasi u përplas me shtyllën

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:12

  GOLI I TRETE I MILANIT

  Panorama
  251 views
 • 0:08

  diaz gol

  Panorama
  301 views
 • 0:11

  krunic gol

  Panorama
  324 views
 • 0:13

  kumbulla gol

  Panorama
  6.4K views
 • 0:06

  ABAZAJ

  Panorama
  838 views
 • 1:41

  Big Brother i tensionuar në Serbi, sherr dhe rrahje. Policia detyrohet të ndërhyjë

  NOA
  630 views
 • 0:9

  “Na qepen dhe thonë duam peshk”- Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do digjesh në tiganin e shqiptarëve për shkak të...

  Panorama
  117 views
 • 0:11

  Pësoi ndryshim drastik nga rënia në peshë, Fifi zbulon masën e belit që ka tani

  Panorama
  143 views
 • 0:04

  Pritja perfekte e Nojerit

  Panorama
  8.1K views
 • 1:17

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  333 views
 • 2:04

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  496 views
 • 0:52

  Shoqërohet ‘krimineli’ i radhës! Policia fut me forcë në makinë të riun, qytetarët: Ishte pa maskë!

  JOQ Albania
  2.7K views