23-vjeçarja kishte veshur pantallona të shkurtra, burri e rreh në mes të autobusit

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:25

  Ekzekutohet në mes të restorantit sportisti i njohur/ Konfliktohet për një parcelë toke

  JOQ Albania
  318 views
 • 3:29

  Protesta masive dhe përleshje me autoritetet ndaj masave anti-Covid, napolitanët shkatërrojnë qytetin!

  JOQ Albania
  111 views
 • 0:25

  Tifozi shfaqet nudo ne kinema

  Panorama
  73 views
 • 1:25

  Shamil Abdulmuslimov

  Panorama
  3.6K views
 • 0:14

  VOJVODA ASIST

  Panorama
  105 views
 • 7:21

  Presidenti Duka viziton kompleksin Football Republic

  Panorama
  1 views
 • 0:23

  Plas sherri mes vajzave adoleshente, kapen për flokësh në mes të rrugës

  JOQ Albania
  10.5K views
 • 0:41

  Melania refuzon publikisht sërish Donald Trump, i largon dorën me forcë

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:24

  Në koma prej 15-vitesh, princi saudit arrin të lëvizë dorën

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:57

  Pamje apokaliptike/ Anija me 4.000 tonë mallra “lufton” mes dallgëve mbi 6 metra

  JOQ Albania
  980 views
 • 0:24

  Pas 15 vitesh në koma princi jepo sinjale pozitive, lëviz gishtat kur i flasin të afërmit

  NOA
  9 views
 • 4:06

  "Mos prekni me dore se jam i sëmurë..."/ Moment i shoqërimit të Eduard Ndocajt, policia e fut me forcë në furgon

  JOQ Albania
  20.8K views
 • 1:43

  Manastirliu publikon video e prof. Silva Balës: Drejtohuni pa vonesë në spital kur mjeku i familjes ja u rekomandon këtë

  Panorama
  37 views
 • 0:19

  Nga mesi i fushës, futbollisti anglez shënon golin e javës në Europa League

  JOQ Albania
  632 views
 • 0:08

  Aurela Hoxha “çmend” rrjetin, shfaqet seksi dhe shumë provokuese teksa pozon për markën me famë botërore

  Panorama
  144 views