Mjekja fut gjilpërën, ajo që del nga shpina e këtij burri ka për t’jua shpifur

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Protesta para Kryeministrise

  Panorama
  0 views
 • 0:31

  Nga Parlamenti, studentet drejt Kryeministrise

  Panorama
  0 views
 • 0:06

  Studentet, marshim drejt Kryeministrise

  Panorama
  9 views
 • 2:03

  Optimizëm për transportin ajror, IATA: Rënia e naftës dhe rritja ekonomike do nxisin fitimet e industrisë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:54

  Ndryshimi i buxhetit në arsim, deputetët e PS: S’e lejojnë procedurat ligjore.

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:34

  May i shpëton “rebelëve” - Shkon në Bruksel për ndihmë. Kërkon garanci për çështjen e Irlandës

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:53

  Fuqia e studentëve në numra - 45 studentë për 1000 banorë, në BE vetëm 38. Jemi rast unik në kontinent!

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:28

  “Dialogu” që bllokon zgjidhjen, Rama: 8 pikat nuk i japin fund problemeve në arsimin e lartë

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:32

  Eduart Ndocaj: Ftoj kryeministrin ti bej nje pikture nudo

  Zjarr TV
  7 views
 • 0:36

  "Turp", protestuesit ne kor ndaj deputeteve

  Panorama
  637 views
 • 0:17

  Boci i hedh Rames ligjin e Arsimit

  Panorama
  654 views
 • 0:17

  Luciano-Boci-Hedh-ligjin-Arsimit Rames

  Panorama
  1.3K views
 • 0:17

  Momenti që emocionoi botën, tifozi i verbër “sheh” golin e Salah

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 1:07

  UT në mbështetje të studentëve -Vendos përgjysmimin e tarifave dhe përmirësimin e veprimtarisë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:9

  Ulen humbjet e energjisë në rrjet/USAID mbështet OSHEE-në, Çela: Objektivi, të arrijë në 10%

  Scan Televizion
  0 views