Kamerieri rreh dy fëmijë dhe i detyron të fshijnë dyshemenë se derdhën gotën me pije |VIDEO

NOA
0 views
Published on Sep 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:25

  Shamil Abdulmuslimov

  Panorama
  2.0K views
 • 0:14

  VOJVODA ASIST

  Panorama
  100 views
 • 7:21

  Presidenti Duka viziton kompleksin Football Republic

  Panorama
  1 views
 • 0:23

  Plas sherri mes vajzave adoleshente, kapen për flokësh në mes të rrugës

  JOQ Albania
  9.3K views
 • 0:41

  Melania refuzon publikisht sërish Donald Trump, i largon dorën me forcë

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:24

  Në koma prej 15-vitesh, princi saudit arrin të lëvizë dorën

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:57

  Pamje apokaliptike/ Anija me 4.000 tonë mallra “lufton” mes dallgëve mbi 6 metra

  JOQ Albania
  905 views
 • 0:24

  Pas 15 vitesh në koma princi jepo sinjale pozitive, lëviz gishtat kur i flasin të afërmit

  NOA
  3 views
 • 4:06

  "Mos prekni me dore se jam i sëmurë..."/ Moment i shoqërimit të Eduard Ndocajt, policia e fut me forcë në furgon

  JOQ Albania
  19.6K views
 • 1:43

  Manastirliu publikon video e prof. Silva Balës: Drejtohuni pa vonesë në spital kur mjeku i familjes ja u rekomandon këtë

  Panorama
  37 views
 • 0:19

  Nga mesi i fushës, futbollisti anglez shënon golin e javës në Europa League

  JOQ Albania
  616 views
 • 0:08

  Aurela Hoxha “çmend” rrjetin, shfaqet seksi dhe shumë provokuese teksa pozon për markën me famë botërore

  Panorama
  131 views
 • 0:05

  Makina e shkatërruar plotësisht! 30-vjeçari nga Durrësi humbi jetën pasi u përplas me shtyllën

  JOQ Albania
  6.6K views
 • 0:12

  GOLI I TRETE I MILANIT

  Panorama
  278 views
 • 0:08

  diaz gol

  Panorama
  316 views