Vajza debaton me faturinon dhe e filmon: Pse nuk dhe biletë. Ai i kthehet: Me zor se jap

JOQ Albania
2 views
Published on Sep 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Goli i Kasemiros

  Panorama
  274 views
 • 0:12

  Goli i dyte i Zhoao Feliks

  Panorama
  146 views
 • 0:12

  Goli i Karim Benzema

  Panorama
  207 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Portos

  Panorama
  60 views
 • 0:14

  Goli i dyte i Mançester Sitit ndaj Marsejës

  Panorama
  54 views
 • 0:18

  Goli i Zhoao Feliks ndaj Salcburg

  Panorama
  143 views
 • 0:15

  Goli i dyte i Duvan Zapata ndaj Ajaks

  Panorama
  111 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Turam ndaj Realit

  Panorama
  201 views
 • 0:15

  Goli i mesfushorit Jota me Liverpulin

  Panorama
  104 views
 • 0:16

  Goli i Duvan Zapatës, Atalanta-Ajaks

  Panorama
  120 views
 • 0:17

  Goli i Mergim Berishes ndaj Atletiko Madrid

  Panorama
  229 views
 • 0:10

  Goli i barazimit te Salcburgut ndaj Atletiko Madrid

  Panorama
  192 views
 • 0:17

  Goli i dyte i Ajaksit ndaj Atalantes

  Panorama
  203 views
 • 0:9

  Goli i Turam kundër Realit

  Panorama
  352 views
 • 0:18

  Goli i Tadic me penallti

  Panorama
  156 views