Kur të shikoni këtë video mund të mendoheni dy herë për të pirë Coca Cola

NOA
0 views
Published on Sep 14, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:06

  Shqipëria “zëvendëson” Greqinë - Ngjitemi në destinacionin e dytë më të kërkuar të italianëve në “Google”

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:28

  “Lojtari” më i madh i naftës, IEA: Nuk është Arabia Saudite. Influenca e SHBA po rritet!

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:21

  Protesta para Kryeministrise

  Panorama
  45 views
 • 0:31

  Nga Parlamenti, studentet drejt Kryeministrise

  Panorama
  2 views
 • 0:06

  Studentet, marshim drejt Kryeministrise

  Panorama
  33 views
 • 2:03

  Optimizëm për transportin ajror, IATA: Rënia e naftës dhe rritja ekonomike do nxisin fitimet e industrisë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:54

  Ndryshimi i buxhetit në arsim, deputetët e PS: S’e lejojnë procedurat ligjore.

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:34

  May i shpëton “rebelëve” - Shkon në Bruksel për ndihmë. Kërkon garanci për çështjen e Irlandës

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:53

  Fuqia e studentëve në numra - 45 studentë për 1000 banorë, në BE vetëm 38. Jemi rast unik në kontinent!

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:28

  “Dialogu” që bllokon zgjidhjen, Rama: 8 pikat nuk i japin fund problemeve në arsimin e lartë

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:32

  Eduart Ndocaj: Ftoj kryeministrin ti bej nje pikture nudo

  Zjarr TV
  11 views
 • 0:36

  "Turp", protestuesit ne kor ndaj deputeteve

  Panorama
  941 views
 • 0:17

  Boci i hedh Rames ligjin e Arsimit

  Panorama
  720 views
 • 0:17

  Luciano-Boci-Hedh-ligjin-Arsimit Rames

  Panorama
  1.4K views
 • 0:17

  Momenti që emocionoi botën, tifozi i verbër “sheh” golin e Salah

  JOQ Albania
  3.4K views