Kurbin, me trap drejt dijes

NOA
0 views
Published on Sep 14, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Këngëtarja e njohur konfirmon ndarjen nga aktori në mënyrën më të pazakontë! Publikon videon duke bërë “twerk”

  Panorama
  0 views
 • 1:07

  PD i përgjigjet Ramës: I vetmi “investim” për kuksianët këto 7 vjet ka qenë trau me pagesë në Rrugën e Kombit

  Panorama
  23 views
 • 1:04

  Aeroporti i Kukësit, Rama nxjerr pamjet nga kantieri një ditë pasi...(video)

  Panorama
  181 views
 • 1:04

  ‘Golfi’ humb kontrollin dhe del nga rruga në autostradën Tiranë-Durrës, shoferja ende brenda makinës

  JOQ Albania
  849 views
 • 2:00

  Altin Goxhaj tall policët: Nuk mbaj maskë, është shkelje e të drejtave, më vini gjobën se s’kam kohë!

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:12

  lukaku goli i dyte

  Panorama
  440 views
 • 0:06

  goli dyte mynshenglabah

  Panorama
  458 views
 • 0:19

  mynshenglabah gol

  Panorama
  302 views
 • 0:19

  LUKAKU GOL

  Panorama
  442 views
 • 0:20

  bajerni goli i dyte

  Panorama
  615 views
 • 0:19

  AUTOGOL AJAKS

  Panorama
  444 views
 • 0:20

  koman gol

  Panorama
  610 views
 • 0:28

  “Ordineri u bë modeli në politikën e Ramës”- Ervin Salianji i përgjigjet Kryeministrit: Nuk i ofron dot asnjë model tjetër Shqipërisë, antimodeli yt do të...

  Panorama
  135 views
 • 0:9

  Goli i Modric

  Panorama
  288 views