"VIDEO-SKANDAL: Votim familjar 1+4 për ata që lehin për zgjedhje të lira"

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 13, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:53

  Plas te Reali/ Isko ironizon me trajnerin Zidane, shokët shkrihen së qeshuri

  JOQ Albania
  23 views
 • 0:51

  ISKO

  Panorama
  218 views
 • 0:43

  Sakrifikon jetën për të mbrojtur të vegjlit, veprimi i rosës do t’ju lërë pa fjalë

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:15

  Fotot u bënë virale por çfarë ndodhi në prapaskenat e Marina Vjollcës me kalin? I zbuloi gjoksin pasi i shkeli fustanin dhe …

  Panorama
  533 views
 • 3:01

  Nis riatdhesimi i fëmijëve shqiptarë nga kampi Al-Hol në Siri, dalin katër të parët

  NOA
  153 views
 • 3:01

  Gjysmë Hëna e Kuqe Siriane riatdheson femijet shqiptare nga kampi sirian

  Panorama
  386 views
 • 0:15

  Vajza e vogël e Ermal Fejzullahut hedh hapat e parë! Ja videoja e bukur që publikoi mami Ariana

  Panorama
  146 views
 • 0:57

  Pas pesë muajsh larg njëri-tjetrit, Maluma zgjedh ta surprizojë kështu nënën e tij (Video)

  Panorama
  45 views
 • 0:9

  Klaudia Pepa merr surprizen me te vecante per datelindje

  News31
  25 views
 • 0:16

  Tirana në kaos, qytetarët të dëshpëruar nga trafiku kilometrik: Jemi bllokuar, do zgjasë 4 muaj!

  JOQ Albania
  534 views
 • 0:11

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  321 views
 • 0:16

  Goli i Favlli

  Panorama
  393 views
 • 0:17

  Goli i anuluar i Moratës

  Panorama
  419 views
 • 1:57

  “Shëndetësia, dështim i Ramës”/ PD publikon videon: E vërteta e qytetarit që humbi jetën duke kërkuar një...

  Panorama
  392 views
 • 2:9

  Penalltia e pritur nga Koliçi dhe goli i Prognit

  Panorama
  270 views