Sekuestrohen 12.5 kg kanabis në Tiranë, arrestohet polici dhe bashkëpunëtori i tij

NOA
0 views
Published on Sep 10, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:03

  Sherr për motive banale mes 17-vjeçareve, qytetari: U zunë për të dashurit!

  JOQ Albania
  8.2K views
 • 0:03

  Sherr për motive banale mes 17-vjeçareve, qytetari: U zunë për të dashurit!

  JOQ Albania
  4 views
 • 2:50

  I infektuar me koronavirus, ndjek dasmën e djalit nga dritarja e spitalit

  NOA
  46 views
 • 1:00

  “Uroj që të vdisni të gjithë”, pasagjerja në avion kullitet përpara të tjerëve

  NOA
  20 views
 • 0:43

  “Lëkët duhet të shkojnë për shqiptarët”- Basha akuzon Ramën: Ka çuar në kolaps shëndetësinë. Ja propozimet e PD

  Panorama
  2 views
 • 3:10

  Prekëse/ Vuante nga kanceri në tru, i riu martohet 30 orë para se të ndërrojë jetë

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:21

  Kushte skandaloze në Spitalin e Gjirokastrës, pacienti filmohet duke mbajtur vetë serumin në dorë

  JOQ Albania
  192 views
 • 0:25

  Reagimi i Bruno Fernandes

  Panorama
  215 views
 • 0:16

  Rrënohet sërish “Astiri”, fadromat shembin edhe 20 banesa

  JOQ Albania
  169 views
 • 0:35

  Grevistja e Ballshit: I kërkojmë ndjesë Kryemadhit, zonja që e sulmoi nuk ishte fare në takim

  NOA
  88 views
 • 0:24

  “Të djegin të vërtetat që artikuloj ndaj teje”- Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Gratë grevistë nuk janë mish për top. Bëji nder familjes tënde dhe...

  Panorama
  132 views
 • 2:37

  Nuk i pëlqeu çfarë tha, Rudina i tërheq vëmendjen vajzës së Robert Aliajt në emision

  NOA
  828 views
 • 0:07

  Shqiptarët ende marrin ushqimin me vete në dasmë, shihni videon

  NOA
  3.6K views
 • 0:59

  Grida Duma i publikon videon Ramës dhe citon gazetaren italiane: Ju nuk mund të qeverisni me një injorant në krye!

  Panorama
  698 views
 • 0:14

  IGTV

  JOQ Albania
  20.7K views