E tërheqin zvarrë dhe e plasin në shesh, ngjarja çnjerëzore në urbanin e Porcelanit

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 9, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Vojvoda, Zenelit: “Ruaju Arbër se 10 sekonda me të humb koncentrimi…”

  InfoKosova
  36 views
 • 0:08

  Ronaldo: Do you have Juventus shirt?

  VIDEOS
  0 views
 • 1:59

  E pyesin se si është jeta e saj seksuale

  InfoKosova
  0 views
 • 0:33

  ermali

  SHQIPERIA IME
  878 views
 • 0:15

  Arber Zeneli dhe Mergim Vojvoda

  Gazeta Flash24
  27 views
 • 0:03

  tara

  InfoKosova
  121 views
 • 0:9

  Arber Zeneli dhe vojvoda video1

  Gazeta Flash24
  8 views
 • 1:17

  Perspektiva e paundit britanik! Dalja pa marrëveshje përbën ende kërcënimin kryesor

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:07

  Ekonomia botërore, e zymtë -Fabrikat në Europë, Japoni dhe SHBA, pësojnë tkurrje të prodhimit

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:07

  Egjipt, biznesi i rritjes së akrepave! 1 gram helm vlen 800 USD. I rrezikshëm por përfitues

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:15

  “Lufta” për të zëvendësuar Draghin! Francezët e lavdërojnë italianin duke penguar Jens Weidmann

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:20

  Thanza kërkon rikthimin -Gjyqtari i dënuar në Itali apelon vendimin e shkarkimit, seanca e parë më 18 prill

  Scan Televizion
  0 views
 • 3:48

  Vazhdon largimi nga vendi, radhë të gjata para ambasadave

  TetovaPress
  5 views
 • 1:30

  Panuci-Spaleti

  Panorama
  735 views
 • 1:27

  Problemet e transportit ndërqytetas, Balluku: Paketë e re për shërbim më cilësor për qytetarët

  Scan Televizion
  0 views