Përsëritet rasti i Vlorës, burri rreh gruan në mes të Tiranës

JOQ Albania
1 views
Published on Sep 8, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:03

  Plas te Reali/ Benzema “kapet mat” nga kamerat: Mos i paso atij, po luan kundër nesh

  JOQ Albania
  203 views
 • 1:00

  Krah të dashurit dhe miqve VIP, dalin pamjet brenda festës së ditëlindjes së Soni Malajt

  Panorama
  270 views
 • 0:19

  “Mos i paso atij, po luan kundër nesh”, plas te Reali

  Panorama
  1.3K views
 • 0:17

  Premtimi i kryeministrit ndaj naftëtarëve për pagat e prapambetura, ish-deputetja: Rama u vendos kushte grevisteve për t’i...

  Panorama
  50 views
 • 2:54

  Profesor Kakarriqi: Do marrim vaksina për 30% të popullsisë për këto grupe!

  Panorama
  42 views
 • 1:10

  Roma gjendet midis kaosit/ Qytetarët përplasje me policinë

  JOQ Albania
  141 views
 • 1:15

  Pas largimit nga “Portokalli”, zbulohet televizioni në të cilin do ta shohim Xhemi Shehun

  Panorama
  451 views
 • 0:18

  Goli i Kasemiros

  Panorama
  355 views
 • 0:12

  Goli i dyte i Zhoao Feliks

  Panorama
  188 views
 • 0:12

  Goli i Karim Benzema

  Panorama
  266 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Portos

  Panorama
  80 views
 • 0:14

  Goli i dyte i Mançester Sitit ndaj Marsejës

  Panorama
  75 views
 • 0:18

  Goli i Zhoao Feliks ndaj Salcburg

  Panorama
  167 views
 • 0:15

  Goli i dyte i Duvan Zapata ndaj Ajaks

  Panorama
  140 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Turam ndaj Realit

  Panorama
  238 views