Profesori dhe djali

NOA
0 views
Published on Sep 7, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:07

  Shtëpia ku ajo ndodhej shpërthen papritur, vogëlushja filmon minutat e saj të fundit gjallë

  JOQ Albania
  53 views
 • 0:11

  Protestuesit-hipin-ne-peme

  Panorama
  386 views
 • 2:00

  Basha: Sot digjen mandatet! Protesta do t’ia arrijë qëllimit

  NOA
  6 views
 • 1:07

  Shtëpia ku ajo ndodhej shpërthen papritur, vogëlushja filmon minutat e saj të fundit gjallë

  InfoKosova
  20 views
 • 2:00

  Basha mesazh te forte para protestës: Mbyllja e Parlamentit dhe largimi i Ramës nuk do jenë ngjarje të një dite, por ...

  Panorama
  16 views
 • 0:59

  Rita krenare me nënën e saj, e përkrah atë në fushatën kundër kancerit të gjirit

  InfoKosova
  3 views
 • 1:14

  Biznesi qarkullon 16 mld euro - Në vitin 2017 shitjet u rritën me 8%

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:55

  Basha: I bindemi sovranit -Këshilli Kombëtar voton unanimisht për djegien e mandateve

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:27

  Anullohet seanca plenare, Ruçi: Dhuna dëmton ekonominë e vendit

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:04

  Bonuci

  Panorama
  492 views
 • 0:43

  A doli në skenë të Brit Awards Dua Lipa me fustan që ngjasonte me flamurin e Kosovës

  InfoKosova
  27 views
 • 0:15

  Këngëtares shqiptare ia mbushin trupin me 500 euro në dasmë

  Gazeta Flash24
  36 views
 • 0:03

  Këngëtares shqiptare ia mbushin trupin me 500 euro në dasmë

  Gazeta Flash24
  1 views
 • 0:03

  Këngëtares shqiptare ia mbushin trupin me 500 euro në dasmë

  Gazeta Flash24
  22 views
 • 1:26

  Rama për RAI1 Protestuesit duan të djegin parlamentin

  Panorama
  991 views