Këngëtaren e tradhtojnë, i nxjerrin videon ku shfaqet e zhveshur në vaskë

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 7, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:04

  ‘Golfi’ humb kontrollin dhe del nga rruga në autostradën Tiranë-Durrës, shoferja ende brenda makinës

  JOQ Albania
  238 views
 • 2:00

  Altin Goxhaj tall policët: Nuk mbaj maskë, është shkelje e të drejtave, më vini gjobën se s’kam kohë!

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:12

  lukaku goli i dyte

  Panorama
  350 views
 • 0:06

  goli dyte mynshenglabah

  Panorama
  360 views
 • 0:19

  mynshenglabah gol

  Panorama
  251 views
 • 0:19

  LUKAKU GOL

  Panorama
  378 views
 • 0:20

  bajerni goli i dyte

  Panorama
  502 views
 • 0:19

  AUTOGOL AJAKS

  Panorama
  364 views
 • 0:20

  koman gol

  Panorama
  528 views
 • 0:28

  “Ordineri u bë modeli në politikën e Ramës”- Ervin Salianji i përgjigjet Kryeministrit: Nuk i ofron dot asnjë model tjetër Shqipërisë, antimodeli yt do të...

  Panorama
  121 views
 • 0:9

  Goli i Modric

  Panorama
  250 views
 • 0:05

  Goli i Vinisius

  Panorama
  358 views
 • 0:15

  Goli i 3 i Shaktjorit

  Panorama
  374 views
 • 0:07

  Autogoli i Varanit

  Panorama
  528 views
 • 0:18

  Goli i Shaktjorit

  Panorama
  202 views