19-vjeçarja i vë flakën makinës së ish të dashurit, por ja gabimi i saj fatal që e bëri të pësonte

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 5, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:00

  Basha mesazh te forte para protestës: Mbyllja e Parlamentit dhe largimi i Ramës nuk do jenë ngjarje të një dite, por ...

  Panorama
  0 views
 • 0:59

  Rita krenare me nënën e saj, e përkrah atë në fushatën kundër kancerit të gjirit

  InfoKosova
  1 views
 • 1:14

  Biznesi qarkullon 16 mld euro - Në vitin 2017 shitjet u rritën me 8%

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:55

  Basha: I bindemi sovranit -Këshilli Kombëtar voton unanimisht për djegien e mandateve

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:27

  Anullohet seanca plenare, Ruçi: Dhuna dëmton ekonominë e vendit

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:04

  Bonuci

  Panorama
  208 views
 • 0:43

  A doli në skenë të Brit Awards Dua Lipa me fustan që ngjasonte me flamurin e Kosovës

  InfoKosova
  17 views
 • 0:15

  Këngëtares shqiptare ia mbushin trupin me 500 euro në dasmë

  Gazeta Flash24
  18 views
 • 0:03

  Këngëtares shqiptare ia mbushin trupin me 500 euro në dasmë

  Gazeta Flash24
  1 views
 • 0:03

  Këngëtares shqiptare ia mbushin trupin me 500 euro në dasmë

  Gazeta Flash24
  14 views
 • 1:26

  Rama për RAI1 Protestuesit duan të djegin parlamentin

  Panorama
  966 views
 • 0:04

  Festimi i Simeones

  Panorama
  2.2K views
 • 0:10

  Protesta opozitës/ Parlamenti rrethohet me tela me gjemba

  Panorama
  819 views
 • 0:22

  sterling gol

  Panorama
  252 views
 • 0:29

  sane gol

  Panorama
  7 views