Mbreti i popit, Michael Jackson është gjallë? |VIDEO

NOA
0 views
Published on Sep 4, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:49

  Kontrolle te befasishme ne Shkoder

  Panorama
  2 views
 • 0:49

  Policia dhe FNSH kontroll në lokalet e natës, kapet një person i armatosur

  NOA
  6 views
 • 2:21

  “Oj nënë pse më bëre”, historia e Florindës që jeton në 3 fëmijët në kasollen në pyll

  NOA
  8 views
 • 0:24

  turistet theth

  Albanian Free Press
  0 views
 • 0:36

  Nëpër korridorin e boshatisur të spitalit, pretendon se dëgjoi zëra që e tmerruan

  InfoKosova
  12 views
 • 0:46

  Supermodelja zbulon se ka hapur llogari falco për të zbuluar se çfarë bëjnë ish-të dashurit e saj

  InfoKosova
  5 views
 • 0:49

  Kur e ka dhënë puthjen e parë aktorja seksi Eliona Pitarka? E zbuloni tani!

  InfoKosova
  34 views
 • 0:15

  Mos e besoni po deshët, por aktorja e filmave me pullë të kuqe (+18) është fanse e Encës dhe ka një përshëndetje për të gjithë SHQIPTARËT me këtë VIDEO

  InfoKosova
  204 views
 • 0:14

  Ia kaloi edhe Boltit, vrapimi i Mbappe ndaj Gjermanisë po bën xhiron e botës

  Jeta osh qef
  544 views
 • 0:24

  Bllokohen në humnerë, shpëtohen dy turistë të huaj në Theth

  NOA
  19 views
 • 0:24

  Shpetohen turistet ne Theth

  Panorama
  183 views
 • 1:52

  Një arush në semafor, çfarë ndodh me të

  NOA
  46 views
 • 1:01

  Mbi tavolinën e Presidentit nudo me këmbë të hapura, videoja e “Melania Trump” bën xhiron e botës

  Jeta osh qef
  3.2K views
 • 0:26

  Era shumë e fortë, kaskada ecën kundër

  NOA
  92 views
 • 1:00

  Rama nxjerr videon me 6 pasuritë shqiptare në UNESCO

  NOA
  103 views