“Falcon 9” hidhet në erë nga alienët? |VIDEO

NOA
0 views
Published on Sep 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:43

  Mihrije Braha tregon se pse nuk është me ramazan

  InfoKosova
  48 views
 • 1:27

  Të kursesh në Shqipëri është luks - BB: Vetëm 1 në 4 ja del, për femrat më e vështirë se për meshkujt

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:18

  Sa muslimane është Shqipëria? Indeksi, renditet e 46-ta në botë dhe e 2-ta mes vendeve ku islami dominon

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:9

  Plani i OPEC Arabia Saudite: Do të reduktojmë inventarët e naftës

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:10

  I fut pirunin dhe thikën gjoksit, Enca tërbon reperin/ "E djathta është e imja, mos e prek”

  JOQ Albania
  548 views
 • 0:53

  Ngordh Dumbo, elefanti që detyrohej të kërcente në kopshtin zoologjik

  NOA
  51 views
 • 3:28

  Tragjedi në botën e futbollit, arbitri humb jetën gjatë ndeshjes

  JOQ Albania
  312 views
 • 0:50

  De Laurentis Napoli

  Panorama
  1.9K views
 • 1:12

  Zgjedhje në Austri -Aleati i djathtë në koalicion jep dorëheqjen prej skandalit me Rusinë

  Scan Televizion
  2 views
 • 0:55

  Vlora ccel sezonin turistik, Rama publikon në Facebook videon me festimet madhështore në qytetin bregdetar.

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:26

  Toyota reagon ndaj Trump: “Tarifat tregojnë se investimet japoneze nuk janë më të mirëpritura”

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:06

  Merkel, sulm kundër populistëve/“Kemi 7 dekada në paqe”.  Salvini: Do jem Trumpi juaj

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:11

  Korrupsioni në gjykata, Avdyli: Gjyqtarët pengesë që ccështjet të kalojnë te ndërmjetësit ligjorë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:08

  Gati ujësjellësi në Durrës/Investimi 62.5 milion euro, Balluku:  Furnizim me ujë, 18 orë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:14

  Taksa e plastikës 10 lekë/kg- Projektligji në Kuvend: Lehtësim barrës fiskale, industritë që përjashtohen

  Scan Televizion
  3 views