Prekëse/Qeni pret 7 ditë të zonjën para portës së spitalit |VIDEO

NOA
0 views
Published on Sep 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:11

  Ndodh mrekullia/ Nëna dhe tre fëmijët nxirren të gjallë nga rrënojat pas 18 orësh kërkimi

  Panorama
  354 views
 • 1:02

  Golat e ndeshjes Real Madrid-Hueska

  Panorama
  62 views
 • 0:10

  Supergoli i Hazard

  Panorama
  550 views
 • 0:14

  Të fut të dridhurat/ Del regjistrimi i zhurmës së tërmetit në Turqi

  JOQ Albania
  14.3K views
 • 0:9

  Supergoli i Uoker

  Panorama
  116 views
 • 0:30

  Prekëse! Nëna mbron me trup fëmijën gjatë lëkundjeve të fikshme në Turqi

  JOQ Albania
  9.5K views
 • 0:04

  Ronaldo ne stervitje

  Panorama
  862 views
 • 1:51

  Dojna Mema gjobitet per masken nga policia

  News31
  256 views
 • 0:43

  “Në PS kandidatët i zgjedhë Niçja Shijakut”- PD i përgjigjet me video Ramës, Bardhi: Është i tmerruar nga zgjedhjet e 25 prillit

  Panorama
  321 views
 • 0:17

  Tërmeti në Greqi e plagosi rëndë, flet 14-vjeçari shqiptar: Gjithçka do shkojë mirë!

  JOQ Albania
  176 views
 • 0:15

  Dojna Mema gjobitet nga policia se doli nga makina pa maskë

  Panorama
  248 views
 • 0:15

  U gjobit se doli nga makina pa maskë, Dojna Mema e revoltuar ndaj policisë: Donin të më çonin në komisariat

  Panorama
  381 views
 • 0:55

  Pamje apokaliptike nga lart, droni filmon katastrofën e tërmetit në Turqi

  JOQ Albania
  6.6K views
 • 0:30

  pamje te tjera nga turqia, termeti ne izmir

  Panorama
  5.2K views
 • 0:27

  Ndërhyrja horror e futbollistit serb

  Panorama
  279 views