Vajza me aftësi të kufizuara këndon këngën e Whitney Houston

NOA
0 views
Published on Sep 2, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  “Gjumashi Joe…”/ Kandidati për President në SHBA lë nam, ngatërron Trump me George Bush

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:37

  Policia shtrin në tokë të riun, tjetri i kundërshton me forcë. Ç’ndodhi në mesnatë në Tiranë_360p

  JOQ Albania
  0 views
 • 2:33

  Qeveria dhe opozita përplasen për shëndetësinë/ Rama: “Lancet” rendit Shqipërinë më lart në rajon. PD: Janë 3D, shqiptarët vdesin trotuareve

  Panorama
  3 views
 • 0:9

  romanjol rast per gol te katert

  Panorama
  0 views
 • 0:24

  kumbulla goli i barazimit

  Panorama
  3.9K views
 • 0:30

  bandicam 2020-10-26 22-24-27-401

  Panorama
  847 views
 • 0:16

  GOLI I DYTE I ROMES NDAJ MILANIT

  Panorama
  922 views
 • 0:19

  penallti per romen

  Panorama
  1 views
 • 0:06

  kumbulla ibrahimovic

  Panorama
  2.0K views
 • 0:15

  saelmakers goli i dyte i milanit

  Panorama
  1.2K views
 • 0:15

  SHTYLLA E KJAER DHE GODITJA E CALHANOGLUSE NDAJ ROMES

  Panorama
  795 views
 • 0:20

  edin xheko goli i barazimit

  Panorama
  1.5K views
 • 0:20

  ibrahimovic gol ndaj romes

  Panorama
  2.2K views
 • 1:30

  Rumani

  Panorama
  1.6K views
 • 1:53

  Plas te Reali/ Isko ironizon me trajnerin Zidane, shokët shkrihen së qeshuri

  JOQ Albania
  136 views