Incident i sikletshëm në Malësinë e Madhe, dhëndri tregon të vërtetën

JOQ Albania
0 views
Published on Jul 29, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Kryeministri Haradinaj të lë pa mend, lahet në liqenin e ngrirë

  InfoKosova
  0 views
 • 1:15

  Huawei prezanton “Honor 20” - Telefoni me 4 kamera vjen pak ditë pas kufizimeve në SHBA

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:9

  Europa, më keq se kurrë - Katainen: Hera e parë që SHBA, Rusia dhe Kina, sfidojnë BE

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:15

  AURELA HOXHA

  InfoKosova
  0 views
 • 3:45

  mesuesi

  JOQ Albania
  26 views
 • 3:22

  Agueros dhe De Brynes iu ra trofeu nga duart, Manchester City tregon të vërtetën

  JOQ Albania
  138 views
 • 3:40

  publikohet videoja e plotë e zyrtarit austriak me rusen

  JOQ Albania
  651 views
 • 0:13

  Tiranë/ Gruaja tmerron lagjen, u nxjerr thikën fëmijëve dhe ngujohet në ballkon

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 0:32

  “Huawei po i shkund themelet Amerikës”/ Teoria konspirative: Ja pse SHBA ka ndaluar tregtinë me kompaninë kineze

  JOQ Albania
  161 views
 • 0:59

  Studentët sot në protestë, Rama i sfidon me një video

  NOA
  436 views
 • 0:27

  socialistet jane dele

  JOQ Albania
  170 views
 • 0:16

  Una Nedeljov 1

  InfoKosova
  428 views
 • 0:27

  “Socialistët janë dele, vihen në resht dhe votojnë. E kanë dëshmuar këtë”- Deklarata e fortë e politikanit të majtë

  Panorama
  486 views
 • 0:35

  Këngëtarja shqiptare e pranon hapur: Jam e virgjër, nuk kam pasur kurrë të dashur

  NOA
  549 views