Djali tenton të grabisë vajzën, ja si e turpëron ajo |VIDEO

NOA
0 views
Published on Jul 28, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Rama ironizon keq Kryemadhin: Doktoresha ia kalon edhe Artistit në aritmetikë

  NOA
  0 views
 • 0:58

  Ta pyesim nje her noken cfare mendimi ka 😂

  noke.online
  24 views
 • 1:03

  Lulzim Basha pengohet pas fjalimit

  Panorama
  1.0K views
 • 0:23

  Mina ezhe Ali Novi

  Panorama
  200 views
 • 0:23

  Zbulohet heroinë dhe 4 mina me telekomandë, kush është i arrestuari

  NOA
  34 views
 • 0:21

  Apeli i radhes i Rames

  Panorama
  4.3K views
 • 3:50

  Rama sjell historinë e biznesmenit, u mbajt “peng” nga Hipoteka për 8 vite

  NOA
  22 views
 • 0:19

  Uzuni shtylla

  Panorama
  623 views
 • 1:00

  Kejvina Kthella largohet nga xing

  InfoKosova
  451 views
 • 0:37

  Vrasje masive të ujqërve për t'u ngrënë zemrën

  NOA
  339 views
 • 0:31

  Rama fton sërish studentët për dialog, këtë herë përmes një videoje gazmore

  NOA
  198 views
 • 1:07

  bandicam 2018-12-14 20-39-46-897

  Panorama
  7 views
 • 0:34

  Gjuajtje e Hebajt

  Panorama
  308 views
 • 0:42

  Pritja e Alban Hoxhës

  Panorama
  351 views
 • 0:10

  Gjuajtja e Shkodrës

  Panorama
  199 views