Meta dhe Basha bashkë, të qeshur dhe të pandarë në SHBA

NOA
0 views
Published on Jul 26, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 6:44

  Rrefimi i Soue

  Panorama
  31 views
 • 1:25

  Koreografitë derbit të Milanos

  Panorama
  76 views
 • 1:57

  video-noa

  NOA
  42 views
 • 7:15

  Xhafaj-mbyllja e sezonit turistik Prestige Resort

  Panorama
  2 views
 • 0:34

  Pamje nga vendi ku u vra Denisi ne Fier

  Jeta osh qef
  820 views
 • 0:15

  Rike e "djeg" për ditëlindje

  Jeta osh qef
  922 views
 • 0:05

  Vrasje ne Fier

  Panorama
  297 views
 • 0:06

  vrasje ne fier

  Panorama
  282 views
 • 0:29

  Goli i De Arraskaetës

  Panorama
  137 views
 • 1:23

  Aksidenti ne Fier

  Panorama
  193 views
 • 1:18

  Ende pa i bërë dy orë jetë, luani mbyt gjirafën e vogël

  InfoKosova
  375 views
 • 0:07

  Një burrë rrëzohet nga kati i fundit i qendrës tregtare, bie sipër një gruaje

  NOA
  483 views
 • 0:51

  Vogëlushja përfundon poshtë trenit, nëna u hutua me telefonin

  NOA
  83 views