Berisha komenton maratonën e reformës në drejtësi

NOA
0 views
Published on Jul 21, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:23

  Sa energji elektrike paguajmë? - Më pak se një europian mesatar, i vetmi vend ku çmimet s`kanë ndryshuar

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:32

  Polonia godet përsëri euron -Do mbajnë zlotën derisa PBB për frymë të arrijë Gjermaninë

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:08

  Kryeministri Haradinaj të lë pa mend, lahet në liqenin e ngrirë

  InfoKosova
  5 views
 • 1:01

  Një tjetër rekord i Suedisë - 100% e suedezëve kursejnë para në fonde të investimit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:15

  Huawei prezanton “Honor 20” - Telefoni me 4 kamera vjen pak ditë pas kufizimeve në SHBA

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:9

  Europa, më keq se kurrë - Katainen: Hera e parë që SHBA, Rusia dhe Kina, sfidojnë BE

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:15

  AURELA HOXHA

  InfoKosova
  0 views
 • 3:45

  mesuesi

  JOQ Albania
  31 views
 • 3:22

  Agueros dhe De Brynes iu ra trofeu nga duart, Manchester City tregon të vërtetën

  JOQ Albania
  176 views
 • 3:40

  publikohet videoja e plotë e zyrtarit austriak me rusen

  JOQ Albania
  726 views
 • 0:13

  Tiranë/ Gruaja tmerron lagjen, u nxjerr thikën fëmijëve dhe ngujohet në ballkon

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 0:32

  “Huawei po i shkund themelet Amerikës”/ Teoria konspirative: Ja pse SHBA ka ndaluar tregtinë me kompaninë kineze

  JOQ Albania
  165 views
 • 0:59

  Studentët sot në protestë, Rama i sfidon me një video

  NOA
  444 views
 • 0:27

  socialistet jane dele

  JOQ Albania
  176 views