iPhone 7 do të shitet bashkë me “AirPods”, ja çfarë janë dhe pse shërbejnë

JOQ Albania
0 views
Published on Jul 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:40

  publikohet videoja e plotë e zyrtarit austriak me rusen

  JOQ Albania
  322 views
 • 0:13

  Tiranë/ Gruaja tmerron lagjen, u nxjerr thikën fëmijëve dhe ngujohet në ballkon

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:32

  “Huawei po i shkund themelet Amerikës”/ Teoria konspirative: Ja pse SHBA ka ndaluar tregtinë me kompaninë kineze

  JOQ Albania
  142 views
 • 0:59

  Studentët sot në protestë, Rama i sfidon me një video

  NOA
  413 views
 • 0:27

  socialistet jane dele

  JOQ Albania
  162 views
 • 0:16

  Una Nedeljov 1

  InfoKosova
  413 views
 • 0:27

  “Socialistët janë dele, vihen në resht dhe votojnë. E kanë dëshmuar këtë”- Deklarata e fortë e politikanit të majtë

  Panorama
  482 views
 • 0:35

  Këngëtarja shqiptare e pranon hapur: Jam e virgjër, nuk kam pasur kurrë të dashur

  NOA
  511 views
 • 0:43

  Pamje të rënda, peshëngritësi thyen keq këmbën gjatë garës

  NOA
  142 views
 • 0:14

  Afërdita Dreshaj e vogel

  InfoKosova
  11 views
 • 1:29

  Linda Morina

  InfoKosova
  114 views
 • 0:36

  Kida

  InfoKosova
  12 views
 • 0:16

  Visjan Ukcenaj

  InfoKosova
  22 views
 • 1:17

  Terrorizoi italianët me Audin e verdhë, gjykata shpall të pafajshëm shqiptarin

  NOA
  1.5K views
 • 0:54

  Patrik Bardhi - Ditelindja

  Panorama
  256 views