Policia Bashkiake i vjedh arkën shitëses, e merr fshehurazi dhe largohet

Jeta osh qef
0 views
Published on Jul 14, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 6:44

  Rrefimi i Soue

  Panorama
  59 views
 • 1:25

  Koreografitë derbit të Milanos

  Panorama
  84 views
 • 1:57

  video-noa

  NOA
  46 views
 • 7:15

  Xhafaj-mbyllja e sezonit turistik Prestige Resort

  Panorama
  2 views
 • 0:34

  Pamje nga vendi ku u vra Denisi ne Fier

  Jeta osh qef
  889 views
 • 0:15

  Rike e "djeg" për ditëlindje

  Jeta osh qef
  993 views
 • 0:05

  Vrasje ne Fier

  Panorama
  310 views
 • 0:06

  vrasje ne fier

  Panorama
  314 views
 • 0:29

  Goli i De Arraskaetës

  Panorama
  141 views
 • 1:23

  Aksidenti ne Fier

  Panorama
  197 views
 • 1:18

  Ende pa i bërë dy orë jetë, luani mbyt gjirafën e vogël

  InfoKosova
  395 views
 • 0:07

  Një burrë rrëzohet nga kati i fundit i qendrës tregtare, bie sipër një gruaje

  NOA
  503 views
 • 0:51

  Vogëlushja përfundon poshtë trenit, nëna u hutua me telefonin

  NOA
  87 views