Aksidenti tragjik i Tiranës, pamjet shokojnë

NOA
0 views
Published on Jul 13, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:45

  mesuesi

  JOQ Albania
  7 views
 • 3:22

  Agueros dhe De Brynes iu ra trofeu nga duart, Manchester City tregon të vërtetën

  JOQ Albania
  26 views
 • 3:40

  publikohet videoja e plotë e zyrtarit austriak me rusen

  JOQ Albania
  422 views
 • 0:13

  Tiranë/ Gruaja tmerron lagjen, u nxjerr thikën fëmijëve dhe ngujohet në ballkon

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:32

  “Huawei po i shkund themelet Amerikës”/ Teoria konspirative: Ja pse SHBA ka ndaluar tregtinë me kompaninë kineze

  JOQ Albania
  148 views
 • 0:59

  Studentët sot në protestë, Rama i sfidon me një video

  NOA
  423 views
 • 0:27

  socialistet jane dele

  JOQ Albania
  163 views
 • 0:16

  Una Nedeljov 1

  InfoKosova
  417 views
 • 0:27

  “Socialistët janë dele, vihen në resht dhe votojnë. E kanë dëshmuar këtë”- Deklarata e fortë e politikanit të majtë

  Panorama
  484 views
 • 0:35

  Këngëtarja shqiptare e pranon hapur: Jam e virgjër, nuk kam pasur kurrë të dashur

  NOA
  516 views
 • 0:43

  Pamje të rënda, peshëngritësi thyen keq këmbën gjatë garës

  NOA
  144 views
 • 0:14

  Afërdita Dreshaj e vogel

  InfoKosova
  11 views
 • 1:29

  Linda Morina

  InfoKosova
  114 views
 • 0:36

  Kida

  InfoKosova
  12 views