Koloseu, si u kryen punimet

NOA
0 views
Published on Jul 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:23

  Mina ezhe Ali Novi

  Panorama
  166 views
 • 0:23

  Zbulohet heroinë dhe 4 mina me telekomandë, kush është i arrestuari

  NOA
  31 views
 • 0:21

  Apeli i radhes i Rames

  Panorama
  3.1K views
 • 3:50

  Rama sjell historinë e biznesmenit, u mbajt “peng” nga Hipoteka për 8 vite

  NOA
  20 views
 • 0:19

  Uzuni shtylla

  Panorama
  605 views
 • 1:00

  Kejvina Kthella largohet nga xing

  InfoKosova
  408 views
 • 0:37

  Vrasje masive të ujqërve për t'u ngrënë zemrën

  NOA
  328 views
 • 0:31

  Rama fton sërish studentët për dialog, këtë herë përmes një videoje gazmore

  NOA
  194 views
 • 1:07

  bandicam 2018-12-14 20-39-46-897

  Panorama
  7 views
 • 0:34

  Gjuajtje e Hebajt

  Panorama
  305 views
 • 0:42

  Pritja e Alban Hoxhës

  Panorama
  345 views
 • 0:10

  Gjuajtja e Shkodrës

  Panorama
  198 views
 • 0:06

  Pritja e Alban Hoxhës

  Panorama
  220 views
 • 0:31

  Goli i djalit te Maldinit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:11

  Aksidenti në Tapizë, Tiranë.

  JOQ Albania
  257 views