“Luftë” në restorant, zihen për patatet dhe salcën

JOQ Albania
0 views
Published on Jun 30, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Insinje qan pas humbjes se Superkupes se Italise

  Panorama
  7 views
 • 0:18

  Goli i Morates ndaj Napolit

  Panorama
  37 views
 • 0:37

  Festa e Juventusit per fitoren e Superkupes se Italise

  Panorama
  3 views
 • 0:9

  Zhbllokohet sfida/ Ronaldo ndëshkon Napolin, Insinje befason me gjuajtjen nga pika e bardhë

  JOQ Albania
  23 views
 • 0:13

  Shezni tjeter pritje kunder Napolit

  Panorama
  14 views
 • 0:08

  insinje humbet penalltine

  Panorama
  420 views
 • 0:30

  penallti per Napolin

  Panorama
  168 views
 • 0:22

  MekKini godet pas ne kembe Mertensin

  Panorama
  82 views
 • 0:22

  Goli i Ronaldos kunder Napolit

  Panorama
  337 views
 • 0:15

  rast per autogol

  Panorama
  125 views
 • 0:08

  rasti i juventusit me Bernadeskin

  Panorama
  55 views
 • 0:34

  Shezni, superpritje kunder Napolit

  Panorama
  205 views
 • 0:13

  Veton Tusha gol

  Panorama
  751 views
 • 0:44

  Arbitrat goditen me shishe nga tribuna

  Panorama
  5.2K views
 • 1:9

  Nderhyrja brutale ne futbollistit ne kampionatin e Katarit

  Panorama
  90 views