Sherr për patatinat në lokal, plas druri mes klientëve dhe kamerierëve

NOA
0 views
Published on Jun 30, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  insinje humbet penalltine

  Panorama
  56 views
 • 0:30

  penallti per Napolin

  Panorama
  15 views
 • 0:22

  MekKini godet pas ne kembe Mertensin

  Panorama
  7 views
 • 0:22

  Goli i Ronaldos kunder Napolit

  Panorama
  212 views
 • 0:15

  rast per autogol

  Panorama
  74 views
 • 0:08

  rasti i juventusit me Bernadeskin

  Panorama
  55 views
 • 0:34

  Shezni, superpritje kunder Napolit

  Panorama
  174 views
 • 0:13

  Veton Tusha gol

  Panorama
  731 views
 • 0:44

  Arbitrat goditen me shishe nga tribuna

  Panorama
  5.1K views
 • 1:9

  Nderhyrja brutale ne futbollistit ne kampionatin e Katarit

  Panorama
  90 views
 • 0:20

  Ardit Hoxhaj gol

  Panorama
  8.3K views
 • 0:17

  Kartoni i dyte i verdhe i Ujkës

  Panorama
  1.2K views
 • 0:58

  VIDEO/ Basha publikon mendimet e qytetarëve dhe ironizon Ramën: Do ta pushojë nga puna këtë njeri?!

  Panorama
  403 views
 • 0:23

  Goli i Eze me koke

  Panorama
  370 views
 • 0:54

  Goli i Peposhit

  Panorama
  469 views