E vërteta për të cilën folën vetëm kamerat. Sa shqiptarë u mblodhën për të pritur kombëtaren?

JOQ Albania
0 views
Published on Jun 25, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:16

  festa e ditelindjes se lirim kastratit

  Panorama
  73 views
 • 0:11

  Alarm për bombë në aeroportin e Frankfurtit, evakuohen qindra pasagjerë! Shikoni pamjet e operacionit të policisë

  Panorama
  496 views
 • 0:47

  Pas raportimit për një valë të re të Covid, Kina ndërton për pesë ditë një spital me 1.500 dhoma

  Panorama
  314 views
 • 0:22

  Asisti i Brojes

  Panorama
  1.4K views
 • 0:23

  Goli i Armando Brojës

  Panorama
  1.7K views
 • 0:44

  Makina ne flake

  News31
  154 views
 • 2:20

  Starova & Dizdari- Vagabondo

  Panorama
  1.6K views
 • 1:58

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  11.7K views
 • 1:27

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  22.4K views
 • 0:12

  Shtylla ne fund

  Panorama
  1.1K views
 • 0:48

  Kartoni i kuq i Deliut

  Panorama
  425 views
 • 3:03

  Tiranë/ Forcat "Shqiponja" kontrolle masive në terren, qytetari: Super Show, po bëhen shkak trafiku!

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:47

  Goli i Mensah

  Panorama
  1.1K views
 • 0:23

  Rasti i Seferit

  Panorama
  716 views
 • 0:45

  Goli i Mucit

  Panorama
  903 views