Pronari i anijes “Çelepia 2” tregon detaje nga biseda me pengmarrësin

NOA
0 views
Published on Jun 23, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Asisti i Brojes

  Panorama
  720 views
 • 0:23

  Goli i Armando Brojës

  Panorama
  917 views
 • 0:44

  Makina ne flake

  News31
  105 views
 • 2:20

  Starova & Dizdari- Vagabondo

  Panorama
  1.0K views
 • 1:58

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  6.9K views
 • 1:27

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  13.1K views
 • 0:12

  Shtylla ne fund

  Panorama
  1.0K views
 • 0:48

  Kartoni i kuq i Deliut

  Panorama
  335 views
 • 3:03

  Tiranë/ Forcat "Shqiponja" kontrolle masive në terren, qytetari: Super Show, po bëhen shkak trafiku!

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:47

  Goli i Mensah

  Panorama
  989 views
 • 0:23

  Rasti i Seferit

  Panorama
  650 views
 • 0:45

  Goli i Mucit

  Panorama
  822 views
 • 0:10

  Pretendimi per penallti i Apolonise

  Panorama
  433 views
 • 0:32

  Goli i anuluar per Lacin

  Panorama
  710 views
 • 0:13

  Rasti i Rezit

  Panorama
  390 views