Dalin pamjet, veprimi i diskutueshëm i dados me foshnjën |VIDEO

NOA
0 views
Published on Jun 23, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Basha poston videon: Rama ka dështuar. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!

  Panorama
  95 views
 • 17:27

  Boiken Abazi dhe Iliaz Shehu, dy kandidatët e VV për zgjedhjet e 25 prillit

  Panorama
  72 views
 • 4:16

  Silva Caka denoncon: Drejtoresha shkel ligjin për biznesin e bashkëshortit

  Panorama
  117 views
 • 0:30

  Të gjithë po e dëgjonin me vëmendje, Bill Clinton “dremit” gjatë fjalimit të Joe Biden

  JOQ Albania
  103 views
 • 2:13

  Zambi, trajneri urinon ne shtylla

  Panorama
  192 views
 • 0:47

  Përballja me Juventusin, mallkim për Lorenzo Insigne! Shpërthen në lot pas humbjes

  JOQ Albania
  35 views
 • 0:42

  Juventus rrëmben trofeun e nëntë në Superkupë, mposht 2-0 Napolin

  JOQ Albania
  36 views
 • 2:41

  Festa e tifozeve te Vllaznise(1)

  Panorama
  151 views
 • 0:14

  Insinje qan pas humbjes se Superkupes se Italise

  Panorama
  694 views
 • 0:18

  Goli i Morates ndaj Napolit

  Panorama
  559 views
 • 0:37

  Festa e Juventusit per fitoren e Superkupes se Italise

  Panorama
  373 views
 • 0:9

  Zhbllokohet sfida/ Ronaldo ndëshkon Napolin, Insinje befason me gjuajtjen nga pika e bardhë

  JOQ Albania
  105 views
 • 0:13

  Shezni tjeter pritje kunder Napolit

  Panorama
  378 views
 • 0:08

  insinje humbet penalltine

  Panorama
  1.3K views
 • 0:30

  penallti per Napolin

  Panorama
  467 views