Festimet në stadium në ndeshjen ku Shqipëria mposhti Rumaninë

NOA
0 views
Published on Jun 19, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  0 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  69 views
 • 0:34

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  295 views
 • 0:18

  Supergol i Florent Muslijas ndaj Nurenbergut

  Panorama
  42 views
 • 0:41

  Momente tensioni në Shkodër

  Panorama
  575 views
 • 0:18

  Gjuajtja e Rezit nga distanca

  Panorama
  199 views
 • 0:30

  Rasti i artë i Dilaver

  Panorama
  226 views
 • 0:27

  Pritja e Isli Hidit

  Panorama
  218 views
 • 1:23

  Penalltia dhe goli i Gjates

  Panorama
  659 views
 • 0:19

  Perplasja Eze-Qirko

  Panorama
  209 views
 • 0:13

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Mensah

  Panorama
  282 views
 • 0:47

  Goli i Eze

  Panorama
  590 views
 • 1:39

  Penalltia dhe goli i Meksit

  Panorama
  583 views
 • 0:12

  Tranversa e Carkanjit

  Panorama
  213 views
 • 0:13

  Goli i Ibraimit

  Panorama
  847 views