Tragjedi familjare në Korçë, burri vret gruan dhe veten me thikë

NOA
0 views
Published on Jun 19, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Makina ne flake

  News31
  37 views
 • 2:20

  Starova & Dizdari- Vagabondo

  Panorama
  616 views
 • 1:58

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 1:27

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  7.2K views
 • 0:12

  Shtylla ne fund

  Panorama
  891 views
 • 0:48

  Kartoni i kuq i Deliut

  Panorama
  267 views
 • 3:03

  Tiranë/ Forcat "Shqiponja" kontrolle masive në terren, qytetari: Super Show, po bëhen shkak trafiku!

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:47

  Goli i Mensah

  Panorama
  849 views
 • 0:23

  Rasti i Seferit

  Panorama
  603 views
 • 0:45

  Goli i Mucit

  Panorama
  753 views
 • 0:10

  Pretendimi per penallti i Apolonise

  Panorama
  368 views
 • 0:32

  Goli i anuluar per Lacin

  Panorama
  639 views
 • 0:13

  Rasti i Rezit

  Panorama
  376 views
 • 0:17

  Pretendimi për penallti i Skenderbeut

  Panorama
  710 views
 • 0:18

  Po bënte video me telefon, goditet nga rrufeja

  NOA
  106 views