Luana Vjollca publikon këngën e re

NOA
0 views
Published on Jun 17, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Kartoni i kuq i Nezirit

  Panorama
  70 views
 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  14 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  165 views
 • 0:34

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  336 views
 • 0:18

  Supergol i Florent Muslijas ndaj Nurenbergut

  Panorama
  49 views
 • 0:41

  Momente tensioni në Shkodër

  Panorama
  589 views
 • 0:18

  Gjuajtja e Rezit nga distanca

  Panorama
  203 views
 • 0:30

  Rasti i artë i Dilaver

  Panorama
  228 views
 • 0:27

  Pritja e Isli Hidit

  Panorama
  224 views
 • 1:23

  Penalltia dhe goli i Gjates

  Panorama
  666 views
 • 0:19

  Perplasja Eze-Qirko

  Panorama
  213 views
 • 0:13

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Mensah

  Panorama
  285 views
 • 0:47

  Goli i Eze

  Panorama
  598 views
 • 1:39

  Penalltia dhe goli i Meksit

  Panorama
  586 views
 • 0:12

  Tranversa e Carkanjit

  Panorama
  216 views