Tifozët shqiptarë sulmojnë në Fan Zone e Lionit, një grup tifozësh francezë

NOA
0 views
Published on Jun 16, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Asisti i Brojes

  Panorama
  318 views
 • 0:23

  Goli i Armando Brojës

  Panorama
  408 views
 • 0:44

  Makina ne flake

  News31
  87 views
 • 2:20

  Starova & Dizdari- Vagabondo

  Panorama
  794 views
 • 1:58

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  5.0K views
 • 1:27

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  9.4K views
 • 0:12

  Shtylla ne fund

  Panorama
  956 views
 • 0:48

  Kartoni i kuq i Deliut

  Panorama
  287 views
 • 3:03

  Tiranë/ Forcat "Shqiponja" kontrolle masive në terren, qytetari: Super Show, po bëhen shkak trafiku!

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:47

  Goli i Mensah

  Panorama
  920 views
 • 0:23

  Rasti i Seferit

  Panorama
  619 views
 • 0:45

  Goli i Mucit

  Panorama
  785 views
 • 0:10

  Pretendimi per penallti i Apolonise

  Panorama
  389 views
 • 0:32

  Goli i anuluar per Lacin

  Panorama
  663 views
 • 0:13

  Rasti i Rezit

  Panorama
  383 views