Tifozët shqiptarë ndezin atmosferën në rrugët e Marsejës

JOQ Albania
0 views
Published on Jun 15, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:50

  Supergoli i Mazrekajt

  Panorama
  2.3K views
 • 0:21

  Goli i anuluar per pozicion jashte loje

  Panorama
  393 views
 • 0:13

  Pritja e Bekajt

  Panorama
  469 views
 • 0:07

  Pretendimi i Tiranës për penallti

  Panorama
  369 views
 • 0:04

  Rasti i Mucit

  Panorama
  272 views
 • 0:32

  Largimi i Nevil Dedes

  Panorama
  1.6K views
 • 0:39

  E turpshme/ Infermierja 29-vjeçare dhunon të moshuarën e paralizuar

  JOQ Albania
  830 views
 • 0:50

  Basha: Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre!

  Panorama
  204 views
 • 0:12

  Aksident i rëndë me makinë te Komuna e Parisit

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:07

  Aksident i rëndë me makinë te Komuna e Parisit

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:47

  Kartoni i kuq i Nezirit

  Panorama
  606 views
 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  246 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  766 views
 • 0:34

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  829 views
 • 0:18

  Supergol i Florent Muslijas ndaj Nurenbergut

  Panorama
  161 views