Ndeshja me Francën, flet Mavraj

NOA
0 views
Published on Jun 14, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:24

  Përplasje sulmuesish! Ibrahimovic dhe Lukaku tensionojnë derbin e Milanit

  JOQ Albania
  43 views
 • 0:58

  “Rama justifikohet sa herë dalin përgjime”/ PD publikon videon: Shqiptarëve u ka ardhur në majë të hundës! Në 25 prill do t’i tregojmë...

  Panorama
  152 views
 • 1:32

  Supergoli i Eriksenit nga goditja e dënimit

  Panorama
  1.8K views
 • 2:13

  Arbitri i Inter-Milan peson terheqje muskulare dhe le ndeshjen ne mes

  Panorama
  346 views
 • 1:42

  Penalltia dhe goli i Lukakut

  Panorama
  21 views
 • 0:29

  Kartoni i kuq i Ibrës

  Panorama
  1.2K views
 • 1:58

  Ibrahimovic dhe Lukaku perplasen me koke

  Panorama
  4.5K views
 • 0:40

  Lukaku nxehet me Ibrahimovicin

  Panorama
  4.3K views
 • 0:41

  Perplasja e Ibrës me Lukakun

  Panorama
  2.0K views
 • 0:39

  Goli i Ibrës

  Panorama
  1.4K views
 • 1:25

  “Shqiptarët janë më keq se 4 vite më parë”- Kryemadhi mesazh qytetarëve: Ne e kemi alternativën që e kthen Shqipërinë të ndihet sërish 'Shtëpia Juaj’

  Panorama
  27 views
 • 0:19

  Supergoli i Enis Bardhit ne Kupen e Mbretit ne Spanje

  Panorama
  492 views
 • 0:44

  Nuk përmbahen/ Tre burra përleshen në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  6.9K views
 • 0:06

  Nuk ndryshon kurrë! Pepe përplaset keq me shokun e skuadrës, shiko çfarë ndodh në fushë

  Panorama
  1.8K views