Idrizi dhe Shehi kërkojnë ndryshime në Kodin Zgjedhor

NOA
0 views
Published on Jun 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Goli i Luis Albertos

  Panorama
  304 views
 • 0:26

  Goli i Imobiles

  Panorama
  490 views
 • 0:10

  Festa e tifozeve te Vllaznise ne ambientet e jashtme te stadiumit Elbasan Arena

  Panorama
  1.3K views
 • 0:23

  Kartoni i kuq

  Panorama
  134 views
 • 1:06

  Pretendimi i Kukësit për penallti

  Panorama
  737 views
 • 0:23

  Rasti ideal i Demir Imerit

  Panorama
  536 views
 • 0:06

  Shtylla e Lorenco Viles

  Panorama
  102 views
 • 0:30

  Shtylla e Hetemajt

  Panorama
  458 views
 • 0:16

  Rasti i Imerit

  Panorama
  383 views
 • 0:15

  Goli i Grudes

  Panorama
  311 views
 • 1:06

  Goli i Arlind Kalasë

  Panorama
  1.7K views
 • 0:05

  E njihni? Kështu dukej këngëtarja e njohur shqiptare 7 vite më parë

  JOQ Albania
  4.7K views
 • 0:41

  Tentativa e Jonuzit

  Panorama
  196 views
 • 0:21

  Goli i Viles

  Panorama
  521 views
 • 0:15

  Stojanovic rast

  Panorama
  149 views