Xhirohen skenat “Fast & Furious 8”, habiten dhe ulërasin njerëzit në rrugë

JOQ Albania
0 views
Published on Jun 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:46

  Lionel Mesi ndeshkohet me karton te kuq

  Panorama
  192 views
 • 0:08

  Vidal, Lautaro dhe Hakimi pas fitores ndaj Juventusit

  Panorama
  433 views
 • 0:08

  17-vjeçari pësoi dëmtime të rënda në zemër, këto janë pamjet nga aksidenti i frikshëm në Elbasan

  JOQ Albania
  7.4K views
 • 0:54

  Goli i Barelës

  Panorama
  433 views
 • 0:08

  Rasti i humbur nga Lautaro Martinez

  Panorama
  1.2K views
 • 0:51

  Goli i Vidalit

  Panorama
  1.5K views
 • 0:17

  Goli i anuluar i Juventusit

  Panorama
  984 views
 • 0:15

  Vidal puth stemën e Juves

  Panorama
  978 views
 • 2:08

  Ngrihen në këmbë mes studios, debat mes Anës së Përputhen dhe B.Mane

  NOA
  87 views
 • 0:08

  rasti i humbur nga Rei Manaj ndaj Gimnastic

  Panorama
  581 views
 • 0:16

  festa e ditelindjes se lirim kastratit

  Panorama
  141 views
 • 0:11

  Alarm për bombë në aeroportin e Frankfurtit, evakuohen qindra pasagjerë! Shikoni pamjet e operacionit të policisë

  Panorama
  833 views
 • 0:47

  Pas raportimit për një valë të re të Covid, Kina ndërton për pesë ditë një spital me 1.500 dhoma

  Panorama
  557 views
 • 0:22

  Asisti i Brojes

  Panorama
  2.7K views
 • 0:23

  Goli i Armando Brojës

  Panorama
  3.2K views