Vrasësi i tre vajzave dënohet me vdekje, reagimi i një prindi në gjykatë |FOTO |VIDEO

NOA
0 views
Published on Jun 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:25

  Duke kërcyer nën tingujt e këngës së ish-partnerit, Britney Spears ngre dyshime për...

  Panorama
  0 views
 • 6:14

  Tea thyen heshtjen, reagon pas gjithë ‘bombave’ që hodhi në rrjet Shqipja. Ja si qëndron e vërteta e fotos me Beartin

  Panorama
  5.6K views
 • 0:06

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  122 views
 • 1:10

  “Nuk e kam imagjinuar kurrë se...”/ Analisti Fatos Lubonja shpërndan videon: Kullat e mafies po zëvendësojnë ndërtesat historike

  Panorama
  2.3K views
 • 0:19

  Goli i Frabota

  Panorama
  268 views
 • 0:18

  Pritja e Berishes

  Panorama
  375 views
 • 0:54

  Penalltia dhe goli i Morates

  Panorama
  361 views
 • 0:52

  Perplasja ne fund te ndeshjes

  Panorama
  1.4K views
 • 0:29

  Goli i Ekubanit

  Panorama
  2.0K views
 • 1:37

  “Nuk më pëlqejnë pyetjet me lekë”- E ftuara i largohet në mes të emisionit, Bieta Sulo vihet në siklet si kurrë më parë

  Panorama
  1.0K views
 • 0:21

  Goli i Shtubines ne miqesore

  Panorama
  104 views
 • 0:47

  Sherri mes të rinjve në Dibër/ Qytetarja: 22-vjeçari i plagosur u konfliktua me djalin e policit, i zunë pritë me 40 veta

  JOQ Albania
  697 views
 • 0:19

  Goli i Muriqit

  Panorama
  2.9K views
 • 0:26

  Goli i Gjimshitit

  Panorama
  2.4K views
 • 0:24

  "Jepi Jake" Episodi 2, Të rinjtë ‘shijojnë’ nga teleferiku pamjet e çiftit që kënaqen në bar

  JOQ Albania
  91.2K views